سوالات متداول قوانین و مقررات

اطلاعات خرید و ارسال کالا

ارسال محصول در شهر شیراز توسط پیک و در شهرستانها ی دیگر به وسیله پست پیشتاز و تیپاکس انجام میگیرد.

روش های حمل برای شهرستان :

پست پیشتاز : ۴۸ الی ۷۲ ساعت

تیپاکس : ۲۴ الی ۴۸ ساعت

هزینه ارسال هرکدام هم متفاوت است که در حین ثبت خرید می توانید انتخاب کنید.

بسته به نوع ارسالی که انتخاب کردید و اینکه کدام شهرستان هستید، زمان رسیدن سفارش به دستتان متغیر است.

اگر از انواع پست (پیشتاز یا تیپاکس) استفاده کنید مرسوله نهایتا ۷۲ ساعت پس از ارسال بدستتان خواهد رسید. 

اما گاهی اوقات پیش آمده که متاسفانه پست های محلی همکاری لازم را ندارند و سفارش ها را نگه می دارند که ممکن است از زمان پیش بینی شده کمی بیشتر شود.

با این حال شما می توانید از طریق کد رهگیری پست یا تیپاکس از وضعیت مرسوله خود اطلاع پیدا کنید.

گارانتی سایت فروش ساعت کیو تایمر شامل موتور و بند فلزی ساعت مچی به مدت یک سال است. به این معنی که به مدت یک سال هر ایرادی (غیر از آب خوردن) در این دو قطعه پیدا شود، موتور ساعت مچی تعمیر و بند ساعت به رایگان تعویض خواهد شد.

با این حال ضربه خوردگی، شکستگی صفحه، آب خوردن ساعت و … که نیروی انسانی روی آنها تاثیرگذار است از گارانتی ما خارج است.

در این باره توضیحات کامل را می توانید در صفحه شرایط گارانتی مطالعه کنید.

اطلاعات قیمت و پرداخت

پرداخت اینترنتی در حال حاضر یکی از امن ترین راه های خرید است و اکنون به روال معمولی زندگی مردم تبدیل شده است. 

سایت فروش ساعت کیو تایمر با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و همچنین گواهی خرید امن SSL شرایط لازم را برای یک خرید امن اینترنتی برای شما مشتریان عزیز را فراهم کرده است که هم بابت اعتماد به مجموعه ما خیالتان راحت باشد و هم نسبت به ورود اطلاعات کارت بانکی خود مطمئن باشید که تحت گواهی امن دیجیتال SSL خرید شما صورت می گیرد.

روند ثبت سفارش خیلی ساده است. شما پس از انتخاب ساعت مورد نظر و افزودن به سبد خرید، به صفحه “پرداخت” هدایت می شوید. در این صفحه می بایست مشخصات خود را شامل نام، نام خانوادگی، موبایل، آدرس ثبت کنید تا ما برای ارسال محصول اطلاعات لازم را از شما داشته باشیم. پس از انتخاب نحوه ارسال و زدن دکمه “ثبت سفارش” به صفحه درگاه بانکی سامان کیش وارد می شوید و پرداخت خود را نهایی می کنید.

ضمنا جهت ثبت سفارش نیازمند به عضو شدن دارد و برای راحتی انجام می شود. در هرحال برای داشتن لیست سفارش ها، جزئیات حساب کاربری، لیست علاقه مندی ها و یک سری امکانات دیگر نیاز به ثبت نام هست. در ضمن با ثبت نام در سایت به صورت هفتگی هم از مطالب مفید در جهت خرید و نگهداری ساعتتان و همچنین پرفروش ترین ساعت های هفتگی ما باخبر می شوید.

گالری ساعت  کیوتایمر از معدود عرضه کنندگان ساعت مچی است که با قیمت مناسب محصولاتش را به فروش می رساند. این به دلیل کیفیت پایین ساعت های ما نیست، اتفاقا بهترین ساعت های کپی، هایکپی و اورجینال بازار توسط ما به فروش می رسد. ولی ما معتقد به سود کم و مشتری وفادار هستیم. سرمایه های ما مشتری هایمان هستند بنابراین تلاش می کنیم که اعتماد آنها را جلب کنیم.