ما که هستیم و برای چه اینجاییم …

شیک بودن و خاص بودن برازنده شماست و مجموعه کیوتایمر قطعا شما را در تجربه این حس خاص همراهی می کند.

اینکه ساعت مچی یک وسیله جهت یادآوری و نمایش زمان است، درست!. اما در دنیای کنونی، استفاده از یک ساعت شیک، تا حد زیادی بر استایل و متمایز جلوه دادن تیپ افراد اثرگذار است.

ما در مجموعه فروشگاهی کیوتایمر سعی بر عرضه بهترین و شیک ترین ساعت مچی از بسیاری برندهای مطرح جهانی سازنده ساعت به کاربران و شیک پوشان داشته و داریم. درعین حال ارائه بالاترین کیفیتها در ساعت مچی در کنار قیمت های رقابتی و مناسب را همیشه جزو مسئولیت و وظیفه خود دانسته ایم.

سابقه کیوتایمر

در حدود 5 سال، فعالیت خود را در حیطه فروش و پخش عمده ساعت مچی در شهر شیراز شروع کرده و به واردات مستقیم و پخش این کالا در بسیاری از شهرهای ایران پرداخته ایم. در مرحله جدید و نوینی از کسب و کارمان تصمیم گرفتیم که از تیرماه 1401  بعنوان یکی از مراکز بزرگ و معتبر فروش اینترنتی ساعت مچی در ایران باشیم. تا بتوانیم تا حد زیادی به کاربران شخصی خود نیز، بدون واسطه و مستقیماً شروع به فروش ساعت و خدمات رسانی آن کنیم.

اهداف کیوتایمر

کیوتایمر از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا با بهره گیری از به روز ترین متدهای کیفیت ارائه خدمات و مدیریت ارتباط با مشتری در طول فرآیند خرید یعنی؛ پیش از خرید، حین خرید و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

شعار ما؛ شیک، بادوام و لوکس می باشد و آماده ارائه بهترین و باکیفیت ترین ساعت مچی  به شما کاربران در جهت رسیدن به این نیّت زیبا هستیم.

راههای ارتباطی با کیوتایمر:

کاربران گرامی؛ لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با کیوتایمر، بخش سوالات متداول را ملاحظه فرمایید(اینجا ببینید) و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با بخش پشتیبانی مشتریان سایت کیوتایمر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09336603396

رسیدگی به انتقادها:

اگر انتقاد یا شکایتی از کیوتایمر دارید با کمال میل آماده شنیدن آن می باشیم؛ برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس info@Qtimer.ir ایمیل ارسال کنید.

آدرس : فارس، شیراز، ستارخان، ساختمان تجاری اداری بهاران

هدف اصلی کیوتایمر، اعتماد و رضایت مشتریان از کالا و خدمات خود بوده و خواهد بود!.